09 listopada 2017

Zapraszamy na mini sesje świąteczne, prezentacji ciąg dalszy ;)

 Piękne stylizacje mini sesji świątecznych mamy już zrobione ;)


Mini sesje świąteczne zaczynamy w weekend 18-19 listopada, kolejny termin to 25-26 listopada i ostatni 9-10 grudnia, stylizacje są już przygotowane, pojawiają się jeszcze drobne poprawki, jesteśmy strasznie podekscytowani i chcielibyśmy już przywitać pierwszych modeli.
Przygotowaliśmy 2 stylizacje, jasną i ciemną. Jasną stylizację już zaprezentowaliśmy, teraz kolej na ciemną. Lubimy raczej tradycyjne ciepłe klimaty świąteczne, zbyt wyartyzowane mogłyby być ryzykowne i mniej podobać się, dlatego ciemne tełko specjalnie kupione na tegoroczne sesje świąteczne ma ściankę z deszczek i fajna tradycyjną choinkę. Oczywiście, akcesorio na których będą siedziały maluchy są już wstępnie przygotowane, a mamy ich całkiem sporo, będą dobierane stosownie do wieku i możliwości dzieciaków.
Cóż więcej pisać, przechodzimy do fotografii, patrzcie, oceniajcie i oczywiście piszcie, telefonujcie, zapraszamy. Mamy nadzieję, że Wam również będą podobać się, my fotki świąteczne już mamy i jesteśmy zachwyceni.

mały chłopiec z mamą na fotografii w scenerii świątecznej z choinką w góralskim domku
Moja słodka rodzinka na sesji świątecznej

Myślę, że każdy rodzic marzy o takiej fotografii wprost do ramki ze swoją ukochaną pociechą. Czasem tak sobie fantazjuję i myślę jak to dzieci będą pokazywać takie fotografie własnym wnukom, będzie magicznie ;)

Rodzinna świąteczna fotografia, syn z mamą na zdjęciu, piękne ło stylizacji świątecznej
Moja ulubiona fotografia z sesji

Któż mógłby lepiej wcielić się w rolę słodziutkiego synia, na testach stylizacji świątecznych jeśli nie Misiek-urwisek-blondasek ;) Cukierkowo tutaj wygląda, trochę był nie w formie ze wzgledu na przeziębienie, niestety nie mieliśmy innego wolnego terminu na próby, ale chłopisko dało radę ;)

mały piotruś z samochodzikiem pozuje na tle świątecznym
Ulubione strażackie auto Piotrka, chociaż chyba wszystkie auta są jego ulubionymi, nawet te bez kół ;)

Stylowy fotel został zakupiony w ubiegłym roku z przeznaczeniem do sesji świątecznej, trochę niefartownie wyszło, ponieważ kupiłem go po świętach, ale byłem pod wrażeniem i wiedziałem, że to będzie jego 5 minut ;)


Zapraszam na najpiękniejsze sesje świąteczne w naszym studio w Lublinie i Kraśniku
Oj chyba pojawiło się lekkie znudzenie pozowaniem ;)
  
W Lublinie również zapraszamy na sesje świąteczne, dużo prezentów, niespodzianek na sesji i choinka
Oczywiście do świątecznej atmosfery brakowało kubka ciepłej herbatki ;)
 Drodzy dziadkowie, jeśli czujecie że wasze nie najmłodsze już dzieciaki nie wiedzą o takich sesjach, nie maja czasu, a może zwyczajnie nie całkiem są na topie z nowościami, to WEŹCIE SPRAWY WE WŁASNE RĘCE ;) Sami zróbcie taki prezent własnym wnukom, a może nawet sami przyjdźcie z nimi, zrobicie im i sobie niesamowitą świąteczną pamiątkę, kiedyś za dziesiąt lat, będą pokazywać te fotografie własnym wnukom i wspominać.  

Sesje realizujemy w naszym studio w Kraśniku


chłopiec z samochodzikiem i prezentami pozuje w studio w Kraśniku i Lublinie
Dodaj napis


Ciemna stylizacja ma większe tło i przewidziana jest bardziej do zdjęć rodzinnych dla większych rodzin. Na jasnym tle też zmieszczą się rodzinki 4 osobowe, ale już nie na szpagatach ;)

Zrobię mini sesje świąteczne w Janowie Lubelskim i Opolu Lubelskim
Jak sprawdzić, co jest w prezencie, ta myśl przyświecała Piotrkowi przez całą sesję ;)
 
 Ostatnią fotografią, z uśmiechniętym Miśkiem i moimi kochanymi Miśkowymi jedyneckami kończę prezentację fotografii z ciemnej stylizacji świątecznej.
Więcej informacji, cennik i jeszcze kilka fotografii znajdziecie na stronie Studyjne mini sesje świąteczne
Dla takich fotograficznych pamiątek, myślę że warto przyjechać nawet z Lublina, nie jest to wielka odległość, 40 minut własnym autem ;) Przygotowaliśmy trzy weekendy, myślę że znajdziemy odpowiednią godzinę.
Zapraszam na stronę i oczywiście na sesję

Kochamy fotografie świąteczne z ich ciepłym klimatem i kolorkami
Lubię te ciepłe świąteczne kolorki ;)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz