02 listopada 2017

Najpiękniejsze mini sesje świąteczne zaczynamy

Sesje świąteczne całej rodziny to niesamowita pamiątka

mały chłopiec na sesji studyjnej świątecznej ze śniegiem i kolejką uśmiechnięty
Nasz cudny model testuje piękne świąteczne stylizacje

Mamy już dopracowaną jasną stylizację i jak dla mnie jest całkiem fajna, testowaliśmy ją oczywiście z naszym etatowym modelem, zawsze można liczyć na jego piękny firmowy uśmiech.
Jasną stylizację staraliśmy się trochę zimowo utrzymać w biało-brązowych kolorach i trochę kojarzy się z zimowym klimatem.Pojawia się coraz większe zainteresowanie mini sesjami świątecznymi i chyba można już mówić o modzie na takie sesje. Nic dziwnego, oprócz fajnej okazji zrobienia dzieciakom i całej rodzince ślicznych pamiątkowych fotek, to jeszcze możemy zrobić ciociom, dziadkom i całej rodzince fajny upominek pod choinkę. Na pewno będziecie mogli pochwalić się pięknymi fotografiami rodzince w święta. 

chłopiec pozuje do zdjęcia świątecznego z reniferkiem w Lublinie
Przeurocze renki dwa


Przed nami jeszcze stworzenie zaplanowanej ciemnej stylizacji, będzie miała ona nieco większe tło, tak aby mogła zmieścić się na nim cała rodzinka. Są już pierwsze pomysły, szukamy jeszcze kilku strategicznych akcesoriów, już za kilka dni postaramy się również na tym blogu pochwalić się naszymi pierwszymi fotografiami. Będzie to inny styl, inny nastrój, zupełna odmiana.
chłopiec w scenerii zimowej czyta reniferkowi bajkę i pozuje na sesji rodzinnej świątecznej
Stylizacja świąteczna bez śniegu nie jest możliwa ;)
  
 Tak jak możecie już zobaczyć na zamieszczonych fotografiach mamy sporo akcesoriów do sesji świątecznych, wiele nie zostało wyeksponowanych, szczególnie te dla dzieci mniejszych ni z Misiek, dla dzieci rocznych i dwulatków. Mamy też akcesoria dla dużych modeli ;)

Wesoły piotruś w scenerii zimowo świątecznej, piękna fotografia świąteczna
Nasz niezawodnie uśmiechnięty model
 Mimo, że nasze studio mieści się w Kraśniku, to zapraszamy również rodzinki z nieco bardziej oddalonych miejscowości, dla takich fotograficznych pamiątek warto przejechać odrobinę większy kawałek drogi, a Lublin wcale nie jest tak daleko od Kraśnika, ja jadąc spokojnie potrzebuję tylko 40 minut aby dojechać do granic miasta. Myślę, że wielu lublinian codziennie do pracy dojeżdża dłużej w jedną stronę.
Zapraszam wszystkich na sesje, zapraszam na stronę, tam dowiecie się więcej o sesjach świątecznych, poznacie ofertę i dowiecie się podstawowych informacji o sesjach White Pixel fotografia dziecięca i noworodkowa

Nasze lubelskie mini studio zaprasza na sesjie dziecięce i rodzinne
Moja ulubiona fotografia świąteczna z Piotruśkiem

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz